ТРЦ "Skymall"

м. Київ, проспект Генерала Ватутіна, 2Т

skymall

Опис проекту

  • Кліент: ЗАО Дніпровська пристань
  • Адреса: Київ, проспект Г. Ватутіна, 2Т
  • Обсяг робіт: 20000 m2
  • Рік завершення: 2010
  • Сайт: skymall.ua
  • Керівник проекту: Шапран С.В.

Торгово-розважальний центр «Skymall»

Торгово-розважальний центр «Skymall» став одним з улюблених місць для шопінгу та відпочинку киян. Велике чотириповерхова будівля з модерним інтер'єром помістило в себе всі необхідні закладу, щоб відчувати себе комфортно і робити всі необхідні покупки в одному місці.

Під дахом ТРЦ розташовуються магазини з одягом і взуттям, фешенебельні бутіки, продуктові супермаркети, великий кінотеатр, кілька ресторанів, розважальні комплекси і затишний фуд-корт.

Технологічна різноманітність

Пристрій плитки в «Skymall» було з самого початку пов'язане з використанням унікальних технологій. У атріумах спочатку необхідно було надати всієї конструкції міцність, використавши тонкошарову стяжку, і рівно прокласти великий керамограніт.
В роботі використовувалися технології Waterjet і системи вирівнювання підлоги.

Індивідуальний підхід
від «Henkel»

У здійсненні мети нам допомогла компанія «CERESIT», яка розробила клей СМ12 «Супер», а потім і випустивши СМ12 ПРО, СМ 11 ПРО, СМ 117 ПРО, СМ 17 ПРО. Результатом милуються кияни та гості міста: рівне високоякісне покриття з витонченим дизайном. Проект здавався строго вчасно, що є незаперечною перевагою наших співробітників.

Подібні проекти

Проекти, які так само можуть вас зацікавити